Grosuplje
Spoznajte inženirje zaupanja
Študentsko delo - Finance
Belimed je eden izmed vodilnih svetovnih proizvajalcev inovativnih pomivalnih, dezinfekcijskih in sterilizacijskih rešitev na področju medicinske tehnologije. Pod blagovno znamko Belimed razvijamo, proizvajamo in prodajamo naprave za farmacevtsko industrijo, laboratorije, klinike in bolnišnice. Prisotni smo na svetovnem trgu, s podružnicami v Evropi, Združenih državah Amerike in na Kitajskem.
V Sloveniji iščemo študentsko pomoč v oddelku Financ in računovodstva.

Vaše naloge bodo predvsem:
- priprava podatkov za knjiženje poslovnih dogodkov,
- knjiženje v SAP,
- sodelovanje pri pripravi poročil in delovnih navodil,
- urejanje dokumentov.
Iščemo:
Natančno in zanesljivo osebo, z znanjem angleščine. Znanje uporabe MS Excel in izkušnje toplo dobrodošle.
Prednost imajo študentje višjih letnikov ekonomske smeri, saj pomoč iščemo za daljše časovno obdobje.

Nudimo:
Možnost pridobivanja izkušenj na področju računovodstva v mednarodnem proizvodnem podjetju. Delo s programom SAP.
Urna postavka 7,93-8,76 € bruto na uro.
Delovni čas je v dopoldanskem času, prilagodljiv glede na študijske obveznosti, vendar vsaj 3x na teden.

Vaše prijave z veseljem pričakujemo na elektronskem naslovu kadri@belimed.com, obvezno s pripisom "Študentsko delo - Finance", ali preko povezave spodaj.

Postanite del naše ekipe

>>> PRIJAVA NA DELOVNO MESTO
Belimed pomivalni sistemi d.o.o. obdeluje osebne podatke v skladu z Izjavo o varovanju osebnih podatkov dostopno na: http://www.belimed.com/Privacy-Statement.
counter-image