Grosuplje
Belimed je eden izmed vodilnih svetovnih proizvajalcev inovativnih pomivalnih, dezinfekcijskih in sterilizacijskih rešitev na področju medicinske tehnologije. Pod blagovno znamko Belimed razvijamo, proizvajamo in prodajamo naprave za farmacevtsko industrijo, laboratorije, klinike in bolnišnice. Prisotni smo na svetovnem trgu, s podružnicami v Evropi, Združenih državah Amerike in na Kitajskem.

Svoj uspeh dolgujemo našemu nenehnemu prizadevanju za iskanje in uvajanje izboljšav. Vas mika izziv, da bi postali naš sodelavec? Potem vas vabimo, da se prijavite na delovno mesto v Grosupljem:
Operater varilskega robota (m/ž)
Vaše naloge bodo obsegale:
- delo na varilnem robotu,
- programiranje varilnega robota,
- varjenje nerjaveče pločevine po TIG postopku,
- izvajanje kontrole kakovosti procesov in izdelkov,
- izvajanje del po tehnološkem postopku,
- odprava enostavnejših napak na stroju,
- preventivno vzdrževanje varilnega robota.

Iščemo:
- izkušnje oziroma znanje o delu z roboti ali manipulatorji,
- osnovno znanje programskih orodij podobnih robotov,
- znanje branja tehničnih risb (načrtov),
- pozitiven odnos do dela,
- zanesljivost in zmožnost dela v timu
- natančnost in organiziranost,
- izoblikovane ročne spretnosti,
- znanje angleškega ali nemškega jezika je prednost.

Nudimo
Ponujamo vam zaposlitev v mednarodnem in inovativnem podjetju, urejeno delovno okolje, enoizmenski delovnik, stimulativen osebni dohodek z možnostjo nagrajevanja ter zanimivo in dinamično delo na področju namenskih pomivalnih sistemov.

Pogodbo o zaposlitvi bomo sklenili za nedoločen čas s poskusno dobo.

Vašo prijavo prijazno pričakujemo do 15.12.2019 po pošti na naslov Belimed d.o.o., Kadrovska služba, Taborska 38 E, 1290 Grosuplje, preko e-maila kadri@belimed.com ali preko povezave:
Belimed pomivalni sistemi d.o.o. obdeluje osebne podatke v skladu z Izjavo o varovanju osebnih podatkov dostopno na: http://www.belimed.com/Privacy-Statement.

counter-image